Galeria TOP MEBLE

NOWA ODSŁONA GALERII TOP MEBLE W KOMORNIKACH!

Galeria Top Shopping w Komornikach zmienia swoje oblicze! Poza nową nazwą i logo Top Meble, kusi klientów nowym, designerskim wnętrzem oraz nowymi markami meblowymi. Na otwarcie, po metamorfozach zapraszamy 15 października , w sobotę, w godzinach od 11:00-18:00. Atrakcji nie zabraknie!

Format imprezy zachowany będzie w klimacie Wielkopolskim; począwszy od warsztatów kulinarnych z rodzimej kuchni, poprzez zabawę przy muzyce i tańcu regionalnym, na grach językowych- z gwarą poznańską skończywszy. Organizatorzy gwarantują nie tylko atrakcyjny sposób spędzenia wolnego czasu, ale również super rabaty do 40% na renomowane meble o wysokiej jakości. Obniżki cenowe gwarantują między innymi takie marki jak: Provence, Deko Meble, IWC Meble, Łuk-Pol, Resto design , Mabor czy IP Professional.
Przed wejściem zapraszać będą Państwa wdzięcznie dwie bamberki częstujące przekąskami z wielkopolskiego regionu, a kolorowi szczudlarze witający Państwa na parkingu zadziwią i rozbawią wszystkich gości rozmachem pozytywnej energii i dobrego humoru.

Event zostanie podzielony na kilka stref, w której każdy znajdzie coś nawiązującego do folkoru regionu Wielkopolski . Dla entuzjastów pysznej kuchni mamy warsztaty kulinarne z kuchni regionalnej w towarzystwie uznanych mistrzów kuchni. Dla fanów rodzimych rytmów muzycznych lubianą i nagradzaną kapelę WIWATY oraz pokaz tradycyjnego tańca ludowego dziecięcego zespołu pieśni i tańca SZRENIAWA. Dla tych z Państwa, którzy będą zainteresowani poznaniem tajników gwary poznańskiej zaprosiliśmy popularnego w Wielkopolsce gawędziarza Pana Waldemara Kurowskiego. Po takich „korepetycjach” z naszego regionalnego folkloru przypływ pozytywnej energii i niezapomniane wspomnienia gwarantowane! Wisienką na torcie będzie wystawa zdjęć z urokliwych miejsc stolicy Wielkopolski- Poznania, którą będzie można podziwiać przez cały czas eventu.

Wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom- przygotowana zostanie strefa dziecka. Na maluchów będą czekać animatorzy z masą kreatywnych zabaw i warsztatów artystycznych. Doskonałe rozwiązanie dla rodziców którzy chcą zapewnić swoim pociechom ciekawy i kreatywny sposób spędzenia wolnego czasu i połączyć to z elementami edukacyjnymi.
Otwarcie poprowadzi lubiany konferansjer, Pan Hubert Kwinta. Ponad to dla spragnionych smaków pysznej kawy dostępny będzie uzdolniony barista, serwujący ten pobudzający trunek w różnych wariacjach smakowych wraz ze słodkim ciastkiem.

Zbliżający się event to gwarancja wspaniałej zabawy, skorzystania z wysokich rabatów cenowych na meble i szansa przybliżenia się do folklorystycznej kultury regionu . Nie może Was zabraknąć! Galeria Top Meble, ul Poznańska 140, Komorniki zaprasza!

Facebook