O Galerii

Galeria Top Meble to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoje wymarzone wnętrze. W Galerii Top Meble znajduje się 15 lokali usługowych, które oferują szeroki asortyment niezbędny do wykończenia wnętrz - od podłóg i drzwi, przez meble na wymiar, na dodatkach i akcesoriach do domu kończąc. Produkty renomowanych marek dostępnych w Galerii Top Meble pozwolą na urządzenie wnętrz w dowolnym stylu oraz w każdym przedziale cenowym.

Galeria Top Meble to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość, szeroki wachlarz oferowanych produktów oraz kompleksowe podejście do aranżacji i wyposażenia wnętrz. Nie musisz już jeździć po całym małym mieście, bo wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój dom i wnętrze w końcu wyglądały tak jak chcesz jest Galerii Top Meble w Komornikach!


Wynajem powierzchni

Galeria Top Meble to 10 250 m kw. przestrzeni sklepowej urządzonej z myślą o świadomych klientach, którzy wiedzą, czego szukają jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz, a najnowsze trendy nie są im obce. To również doskonałe miejsce dla wszystkich biznesów kierujących swoje produkty lub usługi do grupy docelowej zainteresowanej szeroko pojętą branżą meblową.

Kontakt

Jesteś zainteresowany wynajem powierzchni i otwarciem salonu swojej firmy w Galerii Top Meble?

Skontaktuj się z nam: 

tel.:+48 61 306 86 00
email: kontakt@giant.pl